Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea navigării sunteți de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Află detalii aici.×

Lipi Rezistenţa


Rezistenţa este un nou joc pe lipicioşii. Scopul jocului este să rezişti cât mai mult, respingând bilele care te atacă. Eşti gata? Să vedem de ce eşti în stare!



Clasament (Top 20)

Aici vei găsi cei mai buni lipicioşi la acest joc:

lipi

Rezultatele tale:

Meciuri jucate: 0
Scor maxim: 0

LocLipiciosScorData
1.Adytzu13,172,0222012-03-22
2.Doar ea...:x6,708,5042012-03-20
3.Doar ea...:x2,685,1882012-04-15
4.Aurel2,346,3362013-08-27
5.Aurel2,058,0772013-08-26
6.Yulys1,520,0542011-01-09
7.Yulys1,334,5352010-11-08
8.Yulys1,275,9832010-12-10
9.Yulys1,230,0792010-10-31
10.Yulys1,205,0442010-11-19
11.Yulys1,202,9462010-11-21
12.Aurel1,138,0612013-08-27
13.Yulys1,130,1512010-12-16
14.Yulys1,123,2492010-12-05
15.Yulys1,120,7152010-10-28
16.Yulys1,110,3742010-11-22
17.Yulys1,054,8842010-12-10
18.Yulys1,038,4372011-01-17
19.Yulys1,032,5202010-10-28
20.Yulys1,029,8392011-01-09

Primul loc este premiat zilnic cu 10 lp.

Conectare:


Am uitat parola



Subiecte de discuție


Însemnări în jurnal

Descarcă aplicația de Android sau iPhone!

Descarcă din Google Play Descarcă din App Store